The National - News

26 mei 2012, 00:05 | Jeroen

Fans van The National kwamen deze week wel aan hun trekken hoor! Het leek potdorie wel Sinterklaas. Eerst kwam ons ter oren dat er een prachtige app uit is gekomen die de mysterieuse titel Dragon Brush heeft mee gekregen. Het betreft een interactief prentenboek dat verhaalt over de Chinese Bin Weng, een jongetje dat van tekenen houdt. Wanneer hij een magisch penseel vindt komen zijn tekeningen tot leven om hem te helpen in zijn strijd tegen de kwade keizer.

Het verhaal is ingesproken door Matt Berninger, zanger van eerdergenoemde band, en de muziek is geheel afkomstig van de broertjes Dessner, de tweeling die ook het muzikale brein achter The National vormt. De app is te koop voor €2,39 en is geschikt voor zowel iPhone als iPad. Een kinderapp, dat wel, maar voor verstokte fans van The National een must-have. See for yourself:

De app is mede ontworpen door John Solimine van Spike Press, die eerder een aantal prachtige gigposters voor The National ontwierp.

Om dan nog even in de fantasy sferen te blijven werd er deze week ook nog een nieuwe track van The National uitgebracht. Het nummer is gemaakt voor het tweede seizoen van de populaire HBO TV serie The Game Of Thrones. Het nummer heet The Rains of Castamere en zelfs wij moeten toegeven dat het een beetje een vreemd nummer is. Zoals bij veel werk van The National zal het echter wel gewoon een groeiertje zijn. Vooralsnog alleen via Youtube te beluisteren:

Naar verluidt is de band bezig met de opvolger voor High Violet maar tot die tijd moeten we het dus met nieuwtjes als deze doen.



Share |

Gerelateerde artikelen