Film & TV
Na twintig jaar lang “chillen, blowen en naaien” ontdekt Ali G tot zijn grote schrik dat zijn vriendin Julie acht maanden zwanger is. ALI G: WHO IZ I? draait vanaf 22 oktober a.s. alleen in de bioscoop.
Voor ZUBB combineer ik twee van mijn grote passies: muziek en schrijven. Ik heb voorliefde voor muziek met een elektronische inslag, maar kan ook grenzeloos genieten van ingetogen gitaarliedjes. Ook de alternatieve muziek van onze Zuiderburen kan mij meer dan normaal bekoren. Ik houd van nieuwe muziek, meer dan van ouwe meuk. Ik ben dan ook redelijk op de hoogte van de nieuwe releases.
Onder het genot van een biertje bezoek ik af en toe een concert. Grootschalige muziekfestivals zijn niet aan mij besteed, ik bezoek liever (gratis) festivals zoals Waterpop, Metropolis of Breda Barst. Het leukste festival van Nederland vind ik het Belgische Ik Zie U Graag.
Voor ZUBB schrijf ik album- en concertrecensies en lever ik bijdrages aan de rubrieken De Singles, ZUBB BuZz en ZUBB Weekly. Meer over mij weten? Check mijn website.
Na twintig jaar lang “chillen, blowen en naaien” ontdekt Ali G tot zijn grote schrik dat zijn vriendin Julie acht maanden zwanger is. ALI G: WHO IZ I? draait vanaf 22 oktober a.s. alleen in de bioscoop.
Van donderdag 22 tot en met zondag 25 oktober keert DGTL terug naar Amsterdam Dance Event met een programma dat zich uitstrekt over acht shows op twee locaties: de NDSM Loods en de Kromhouthal.
Indie folk singer-songwriter Ismena brengt haar nieuwe single I See Words uit. Het nummer is de laatste voorproef van haar aankomende album en staat in het teken van creativiteit, liefde en de inspiratie die muziek kan brengen.
MGM+ heeft de officiële trailer vrijgegeven voor de vierdelige dramaserie A Tale of Two Cities. De serie is gebaseerd op het beroemde boek van Charles Dickens. De hoofdrollen worden gespeeld door Kit Harington, François Civil en Mirren Mack.
IBASHO presenteert Ikebana, de derde solotentoonstelling van de Japanse fotograaf Mika Horie. De beelden uit de gelijknamige serie worden gecombineerd getoond met werken uit Fuki, een serie rond Japanse naakten.
American Hostage is gebaseerd op het veelgeprezen eerste seizoen van de gelijknamige scripted podcast. De psychologische thriller speelt zich af in de jaren 70 en vertelt het aangrijpende waargebeurde verhaal van Fred Heckman.
Een moeder die haar gezin probeert te beschermen. Een man die zich vastklampt aan zijn herinneringen. Twee geliefden die worden geconfronteerd met ziekte. Een tiener die weigert zich te laten beperken door de verwachtingen van anderen.
Today Yesterday is de nieuwe single van Novastar. Het is zijn eerste release sinds zijn hernieuwde samenwerking met Sony Music. Hij speelde de song de afgelopen tijd al regelmatig live en brengt het nu dus officieel uit.
De aan Oak Street wonende leden van het gezin Platt komen erachter dat hun buurt door een mysterieuze kosmische gebeurtenis naar een onbekende plek is getransporteerd. Vanaf 13 augustus in de bioscoop.