Theater
NDT en Sharon Eyal Dance slaan handen ineen voor XXL-versie van Into the Hairy met kostuums van Dior en muziek van Koreless. Into the Hairy is tot en met 7 juni 2025 in theaters in Nederland te zien.
Sir Richard Branson zei ooit “Screw it let’s do it”. Samen met Emiel, Jeroen en Tim hebben we de bouwstenen gevormd voor ZUBB.
Ik ben freelance fotograaf en videograaf bij Sebastiaan Photography & Studio C276. Daarnaast ook vaste cameraman voor ZUBB Sessions en fotografeer tijdens live shows. Zomers zie je mij veel op het strand. De zee is een bron van inspiratie waar mijn ideeën tot leven komen. Ik schrijf diverse stukken voor ZUBB, over dat wat ik leuk vindt. Wat ik ook belangrijk vindt is het promoten van nieuwe muziek, festivals, kunstvormen, docu’s en series. De echte ruwe diamanten, geen koffie pads, geen voorverpakt voer. Niet de commerciële Americano muziek die geroutineerd gedraaid wordt door de radiostations. Ik zoek, schrijf, promoot de echte kunst die op het bovenste plankje gezet mag worden, zonder af te zeiken. That’s me and that’s ZUBB!
NDT en Sharon Eyal Dance slaan handen ineen voor XXL-versie van Into the Hairy met kostuums van Dior en muziek van Koreless. Into the Hairy is tot en met 7 juni 2025 in theaters in Nederland te zien.
The Life of Chuck is gebaseerd op een verhaal van Stephen King en vertelt in drie hoofdstukken het leven van Charles Chuck Krantz (Tom Hiddleston), een ogenschijnlijk doodgewone man. Vanaf 5 juni in de bioscoop.
De nieuwe single van Arcade Fire heet Pink Elephant. De single is de titeltrack van hun zevende studioalbum, dat uitkomt op 9 mei. Twee weken geleden verscheen de eerste single Year of the Snake. Pink Elephant is de opvolger van het album WE uit 2022.
My First Heartbreak is de nieuwe single van Myles Smith. In de song reflecteert hij op zijn jeugd en de impact die het op hem heeft gehad dat zijn vader het gezin verliet. De Britse singer-songwriter en gitarist Myles Smith mixt folk met Americana en pop.
Vorige maand bracht Orange Skyline hun nieuwe single I Don’t Dance uit, de eerste nieuwe muziek van de Nederlandse band sinds ze in 2022 hun album Orange Skyline uitbrachten. Nu is ook de video bij I Don’t Dance uitgekomen.
Bony Macaroni geeft ons een tweede voorproefje van hun nieuwe album met de single Bubble Boy. De emo-indierockband laat opnieuw zien hoeveel muzikale grond ze kunnen bestrijken. De band neemt met Bubble Boy een duik in de dromerige powerpop
Mary and Max is een hartverwarmend en tragikomisch stop-motion meesterwerk, dat met zwarte humor en ontroerende eerlijkheid een ongewone vriendschap tot leven brengt. Vanaf 22 mei in de bioscoop.
In Thunderbolts* brengt Marvel Studios een ongebruikelijk team van antihelden samen: Yelena Belova, Bucky Barnes, Red Guardian, Ghost, Taskmaster en John Walker. De film zal vanf 30 april in de bioscoop te zien zijn.
Ter gelegenheid van de tentoonstelling ORIGINS: Family & Legacy is de collectie van het STRAAT Museum verrijkt met twee nieuwe, grootschalige werken. STRAAT is het museum voor street art en graffiti.