Film & TV
Deze ZUBB-ZaterDag-Docu: Een pionier, één van de rijkste, interessante en bekendste zakenman ter wereld. Sir Richard Branson zoekt altijd een nieuw avontuur op waarmee hij zijn eigen leven of fortuin op het spel zet.
Deze ZUBB-ZaterDag-Docu: Een pionier, één van de rijkste, interessante en bekendste zakenman ter wereld. Sir Richard Branson zoekt altijd een nieuw avontuur op waarmee hij zijn eigen leven of fortuin op het spel zet.
In galerie Het Cleyne Huys in Den Haag is tot 14 oktober een unieke expositie te zien van het duo Erlinde Boersma en Guido van Ophoven. Hun tentoongestelde kunst bestaat uit zowel sculpturen als mixed-media werk.
De band is het afgelopen jaar op tournee geweest met Radiohead en dat hoor je terug in dit album. Als je het de kans geeft om te bezinken, kan het uiteindelijk makkelijk tot een van de beste albums van dit jaar gaan behoren.
De wereld slijt langzaam weg onder onze voeten, omdat het geld op is. De mannen van De Ploeg geven zich niet gewonnen en spelen nog tot 13 oktober een voorstelling waarin zij zich teweer stellen tegen het dreigende onheil.
DressRed staat er in grote rode letters op de site met veel te dure jurkjes waar ik zojuist mijn kooplust op wilde botvieren. Na even doorklikken kom ik erachter dat het blijkbaar Dress Red Day is op 29 september. Ik word altijd een beetje moe van dit soort acties.
De tweede editie van het Songbird Festival, op verschillende podia in concertgebouw De Doelen in Rotterdam, vindt plaats op zondag 25 november. Met o.a. Michael Kiwanuka, Justin Nozuka, Lianne La Havas, Tanita Tikaram en Jamie N Commons.
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al uitgegeven recensies. Deze week: Love is all you Need, L’Amour des Moules en Neighbouring Sounds.
Vandaag is het precies 15 jaar geleden dat Urban Hymns van The Verve uitgebracht werd. Er werden miljoenen exemplaren van verkocht en kwam op 1 binnen in de Engelse hitlijsten. Een Classic Album Review om dit album te vieren!
Peter Gabriel is op tournee van Quebec naar Virginia om het 25-jarig jubileum te vieren van het album So met de superhit Sledgehammer, mede bekend door de baanbrekende videoclip. De derde stop van de Back To Front tour was in Toronto en ZUBB was erbij.