Film & TV
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al uitgegeven recensies. Met deze week A Royal Affair, To Rome with Love en Rebelle.
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al uitgegeven recensies. Met deze week A Royal Affair, To Rome with Love en Rebelle.
A Simple Life is een film die een eenvoudig verhaal vertelt, maar dit wel op een mooie, niet te sentimentele manier doet. De film is ook goed geacteerd en geschoten, maar de speelduur had wel een stuk korter gemogen.
Keanu Reeves is producent van en interviewer in deze docu over de filmindustrie. De digitale revolutie. Betekenen de nieuwe mogelijkheden het eind van het celluloid en wat gaat er verloren met het eind van een tijdperk?!
Singles van deze week zijn van Carice van Houten, Tom Waits, Skryptcha, Reptile Youth en Olly Knights, die voor de verandering allemaal niet op Lowlands hebben gestaan. Want daar zijn jullie vast allemaal klaar mee.
Vanaf nu gaan praktisch en stylish hand in hand met deze tas van het Amerikaanse merk Thursday Friday. De tas is van stevig pitjeskatoen met een opdruk van bijvoorbeeld een designerbag. De opdruk is zo scherp en dik dat het net echt lijkt!
De bijzonder energieke, bijna 2 meter lange (exclusief afro) Rilan uit Haarlem stond voor de ZUBB camera’s tijdens Schollenpop in Scheveningen. Voor deze sessie met een deel van zijn, normaal 9 koppen tellende band: The Bombardiers.
Vandaag is de laatste dag van de 20e editie van Lowlands. Speciaal voor de thuisblijvers, maar ook om het jubileum te vieren pakken we stevig uit met een extra lange ZUBBdat Mixtape. Into Lowlands History!
Deze ZUBB-Zater-Docu-Dag: Muziek raakt onze diepste emoties en is een van onze belangrijkste inspiratiebronnen. Een zoektocht naar de gemeenschappelijke eigenschappen van muziek en waarom het zo’n universele aantrekkingskracht heeft.
Deze dame doet echt alles met succes. Vorige week lanceerde het Britse warenhuis Selfridges de schoenencollectie van Madonna; Truth or Dare. Met een hoog stilettohakkengehalte en eighties invloeden is dit een op en top sexy collectie.