27 juni 2013, 08:37 | Jeroen
De meest gelouterde en getalenteerde musici, van dit moment, presenteren zich op het strand van Scheveningen. Jam de la Crème festival staat weer voor de deur waar je kan genieten van muziek, zee, strand en zon. We zullen met ZUBB aanwezig zijn om diverse ZUBB Sessions op te nemen.
Jam de la Crème in het kort
Jam de la Crème is een collectief van de meest veelzijdige muzikanten uit Nederland. Onderleiding van verschillende sessie leiders worden er unieke improvisaties neergezet. Je ziet de chemie tussen de muzikanten live ontstaan. Nieuwe versie muziek recht voor je raap. Het zijn de one-of-a-kind samenstellingen die je maar een keer kan zien. Grenzeloos maken ze pakkende en spraakmakende cross-overs, welke uit zullen pakken naar een muzikaal hoogtepunt.
De afgelopen jaren heeft Jam de la Crème al op diverse grotere festivals gestaan en daardoor een aardige naam opgebouwd. Zo was het collectief te zien op: Sziget (Boedapest, HU), Oerol, Elb Jazz (Hamburg, DU) en het Haagse Life I Live festival. En is het collectief bekroond met Haagse Popprijs voor “Beste Initiafief”.
Het festival
Dit jaar vindt het festival plaats op 20 juli aanstaande bij strandtent ZUID te Scheveningen. Tijdens dit festival zal ZUBB aanwezig zijn om diverse ZUBB Sessions te filmen. Dus wees daarbij. Je kunt ons herkennen op het strand waar de ZUBB vlaggen staan. Je kan je gratis en voor niets aansluiten tijdens deze sessies en genieten van speciale akoestische liedjes van de artiesten die tevens zullen optreden op Jam de la Crème. Voor meer informatie over kaarten ga dan naar de website van Jam de la Crème.
De Line-Up van Jam de la Crème
Sessies met bandleden van onder andere: Mister and Mississippi, Vrouwen zijn OK, Rina Mushonga, Cirque Valentin, Splendid, Taymir, Sue the Night, Janne Schra, Claw Boys Claw, L’Chaim, Rilan & The Bombardiers, Fra Fra Sound, Dyzack, Soul Sister Dance Revolution en Kytopia.
Daarnaast zijn er optredens van o.a.: Spider Rico, The Benelux, Kern Koppen, Omar Ka band (Senegalese Mblax), The Deaf, Knalland, Gaap & DNA (DJ team Herenleed) en DJ Candy Says (Bella Hay).