Eerste namen Berlin Festival
19 december 2012, 09:57 | Jeroen
De eerste namen voor de achtste editie van het Berlin Festival op 6 en 7 september 2013 zijn dit weekend bekendgemaakt. Pop iconen als de Pet Shop Boys zullen optreden, maar ook de Britrockers van Blur, punkrockers Turbostaat en Club THF in hangar 2 zijn bevestigd.
Voor de Club THF zullen binnenkort ook een hoop DJ’s bevestigd worden. De organisatie geeft aan dat techno en electro fans niet teleurgesteld zullen zijn met de line-up.
Het festival vindt plaats in de luchthavenhangars van de Tempelhof, alsmede op diverse locaties in Berlijn zelf. De kaartverkoop is reeds begonnen. Snelle beslissers maken tot 22 december kans op het winnen van een upgrade van hun kaartjes naar First Class als je ze besteld op eventim.de. Meer informatie vind je op berlinfestival.de of op de Facebook pagina van het festival.