Nieuw album: Valerie June - The Order of Time
30 december 2016, 22:30 | Jeroen
Op 10 maart 2017 komt het nieuwe album van Valerie June uit: The Order Of Time. Het is de opvolger van Pushin’ Against a Stone, haar doorbraak-debuut uit 2013.
In 2016 tourde Valerie June uitgebreid in het voorprogramma van Norah Jones, die overigens de backing vocals verzorgt op drie songs van het nieuwe album. De New York Times omschreef haar al als een intrigerend en allround talent.
De afgelopen jaren waren opvolgingen van hoogtepunten: TV optredens in The Tonight Show, The Late Show en Jools Holland. Michele Obama nodigde haar in op het Witte Huis, ze deelde het podium met de Rolling Stones in Hyde Park en ze tourde ook nog met Sharon Jones & The Dap Kings en Jake Bugg.
June deed dus behoorlijk wat ervaring op voor ze aan de opnames van haar tweede album begon. De plaat is een eclectische blend geworden van folk, soul, country en R&B.
Luister alvast naar het eerste nieuwe materiaal: Astral Plane:
