Film & TV
De documentaire Le Voyage Extraordinaire is een eerbetoon aan Georges Méliès en een verslag van de restauratie van een kleurenversie van Le Voyage dans la Lune. Het resultaat van de restauratie wordt aan het eind van de film vertoond.
De documentaire Le Voyage Extraordinaire is een eerbetoon aan Georges Méliès en een verslag van de restauratie van een kleurenversie van Le Voyage dans la Lune. Het resultaat van de restauratie wordt aan het eind van de film vertoond.
Vandaag is het 20 jaar geleden dat The Prodigy Experience verscheen. Het album bevatte onder andere de singles Charly, Out of Space en Everybody in the Place en zette de muziek scene totaal op zijn kop.
Als twee ware missionarissen trokken Dre Urhahn en Jeroen Koolhaas vanuit het koude Holland naar de favellas van Rio de Janeiro. Ze geven de kansloze en verpauperde favellas een nieuw kleurtje en hopen zo het leven een nieuw perspectief te bieden.
Volgende maand, om precies te zijn op 8 oktober zal het eerste album van de Schotse singer/songwriter Rachel Sermanni in Nederland verkrijgbaar zijn. Het album volgt haar EP Black Currents uit 2011 op en heet Under Mountains.
In New Babylon speelt Firma MES hun nieuwe toneelstuk STEL. Twee koppels in een parallelle wereld. De een vluchtend voor het verleden, het ander zoekt iets wat ze zijn kwijt geraakt. Beide zoeken een nieuw begin. Vinden ze het?
Op het Nederlands Film Festival (NFF) in Utrecht staat echt de Nederlandse film centraal. Tien dagen lang worden Nederlandse films in alle soorten en maten vertoond. Dit jaar vindt het festival plaats van 26 september tot en met 5 oktober.
Elke week zie je hier welke van de nieuwe films het waard zijn te gaan kijken. De aanraders worden geselecteerd op basis van reputatie, geruchten en al uitgegeven recensies. Met deze week Laurence Anyways, Shadow Dancer en Le Voyage Extraordinaire.
Na 4 jaar stilte is Bloc Party weer terug. En hoe.. Met hun laatste meesterwerk Four weten ze weer de magie te vinden die ze de afgelopen jaren hadden verloren. Ze weten de drums en gitaren weer goed te vinden en het resultaat mag er wezen.
Jeff Scott Buckley is een van de meest mysterieuze artiesten die ooit geleefd heeft. Zijn album ‘Grace’ wordt niet zelden het beste album aller tijden genoemd. En nu is daar de (eerste) film over zijn leven.