Film & TV
Steven Spielberg gaat ‘Kuifje’ verfilmen. Het zal een 3D Animatie worden gespeeld met echte acteurs. Eerder gebeurde dit in films als: ‘Beowolf’, ‘A Scanner Darkly’ en ‘Waking Life’.
Steven Spielberg gaat ‘Kuifje’ verfilmen. Het zal een 3D Animatie worden gespeeld met echte acteurs. Eerder gebeurde dit in films als: ‘Beowolf’, ‘A Scanner Darkly’ en ‘Waking Life’.
Roodkapje waar ga je heen? Zo alleen, zo alleen. Vooraf was dat precies mijn vraag, maar dan aan regisseur Catherine Hardwickeis (‘Twilight’). Waar ga je heen met deze verfilming? Al vroeg in de film wordt duidelijk waar ze heen wil: the dark side, met een flinke dosis tiener gepruttel.
Eerder berichtte we al dat er geruchten waren dat Tarantino zijn grote wens van het maken van een spaghetti western in vervulling zou laten gaan. Nu bevestigt ook Uma Thurman dat deze film in de maak is.
Ook jij hebt het wel eens gedaan, de polonaise gelopen. Maar niet veel mensen hebben een polonaise gelopen in een bioscoop. Sinds enkele weken draait de Haagse horrorfilm Polonaise op diverse plaatsen in Den Haag en omstreken.
Het doet niet onder voor een Presidentiële campagne. Ook de kosten zijn hier dus naar. Zelfs de voorrondes horen bij het plaatje, de ‘Golden Globes’. Hier wordt een soort generale repetitie opgevoerd en als je slaagt is de ‘Oscar’ voor jou. Het geld dat gespendeerd wordt ligt tussen de 8 en de 25 miljoen dollar.
Tenminste als we de laatste geruchten mogen geloven.. De film zal ‘The Angel, The Bad And The Wise’ gaan heten, meldt de Italiaanse acteur Franco Nero en een ode zijn aan de in 1989 overleden Sergio Leone.
‘The King’s Speech’ is de grote winnaar. Al is vier op twaalf niet de overweldigende overwinning die verwacht was, de belangrijkste beeldjes zijn voor het drama over een stotterende Koning.
Terwijl vrijdag bekend werd dat het draaiboek is uitgelekt, kijkt de ”rest” van de wereld uit naar de Oscar uitreiking vannacht. Erg spannend is het dus allemaal niet of zal een van de winnaars nog een leuke speech geven zoals Roberto Benigni’s gepassioneerde Italiaanse tirade.
Wat zou je doen als je levend begraven bent en je leven afhankelijk is van een mobiele telefoon? Het is wat Paul Conroy (Ryan Reynolds) overkomt nadat zijn konvooi is aangevallen door opstandelingen in Irak in de film ‘Buried’.
Aron Ralston schreef na zijn avontuur van 2003 het boek Between a Rock and a Hard Place. De kern van het verhaal is dat Aron meer dan vijf dagen vast heeft gezeten in een rotsspleet toen hij aan het klimmen was in Canyonlands National Park in Utah.
Hoe ver kan je jezelf verliezen in een rol. Hoe ver moet je gaan en waar kan dit toe leiden? Krankzinnigheid volgens Aronofsky.
Diep in een trance, in een trip… Gaspar Noé neemt je mee op reis in ‘Enter the Void’. Een reis vol drugs als DMT, ecstasy, cocaïne, maar ook vage figuren en situaties. Je waant je onderwater door de muziek en je zweeft als een geest boven de stad.